top of page

Wszystko 

co trzeba wiedzieć o Raffi-trans

RAFFI TRANS to firma przewozowa z ponad 15-sto letnim doświadczeniem na drodze. Oferujemy przewozy do Niemiec, Belgii oraz Holandii.

Firma cechuje się przede wszystkim wieloletnim doświadczeniem, dzięki któremu lepiej rozumiemy potrzeby naszych klientów. Dowozimy bezpośrednio z adresu zamieszkania do miejsca docelowego, zasada działa w dwie strony. Cena przejazdu to 200 zł/50 euro. Dzieci do 10 roku życia - 20% taniej. Dodatkowo dla każdego klienta gwarantujemy ubezpieczenie na czas przejazdu. A dla stałych klientów przygotowaliśmy specjalną promocję! Już teraz 6 przejazd aż 50% taniej! Możliwość wydania faktury VAT. Regularne wyjazdy w czwartki i niedziele. Powroty zawsze w piątki i poniedziałki.

Jak działają nasze przewozy

Krok 1

Zamów przejazd

Krok 2

Przygotuj się do trasy

Krok 3

Zapakuj się do wygodnego pojazdu

Krok 4

Ciesz się udanym przejazdem

aacar_edited.jpg

Nasza gwarancja jakości

RAFFI TRANS to firma przewozowa z ponad 15-sto letnim doświadczeniem na drodze.Firma cechuje się przede wszystkim wieloletnim doświadczeniem, dzięki któremu lepiej rozumiemy potrzeby naszych klientów. Dowozimy bezpośrednio z adresu zamieszkania do miejsca docelowego, zasada działa w dwie strony.
W związku z COVID-19, nasze pojazdy są stale dezynfekowane, oraz nieustanie dbamy o zachowanie potrzebnej odległości pomiedzy osobami.

bottom of page